ISBN:
Nakladnik: Naprijed
Godina:
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Naprijed
Godina:
Uvez: Tvrdi
| Težina | 720 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | Alfred Lorenzer |
| Nakladnik | Naprijed |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1989. |
| Broj stranica | 237 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
5,90 €
| Težina | 720 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | Alfred Lorenzer |
| Nakladnik | Naprijed |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1989. |
| Broj stranica | 237 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija