ISBN:
Nakladnik: Epoha
Godina: 1968.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Epoha
Godina: 1968.
Uvez: Meki
| Težina | 506 g |
|---|---|
| Format | 16 × 23 cm |
| Autor | Jean-Jacques Servan-Schreiber preveo Dušan Čalić |
| Nakladnik | Epoha |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1968. |
| Broj stranica | 299 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
2,65 €
| Težina | 506 g |
|---|---|
| Format | 16 × 23 cm |
| Autor | Jean-Jacques Servan-Schreiber preveo Dušan Čalić |
| Nakladnik | Epoha |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1968. |
| Broj stranica | 299 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija