ISBN: 978-953-0-31658-4
Nakladnik: Školska knjiga
Godina: 1994.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 978-953-0-31658-4
Nakladnik: Školska knjiga
Godina: 1994.
Uvez: Tvrdi
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 24 × 28 cm |
| Autor | Andre Mohorovičić |
| Nakladnik | Školska knjiga |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1994. |
| Broj stranica | 213 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
9,29 €
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 24 × 28 cm |
| Autor | Andre Mohorovičić |
| Nakladnik | Školska knjiga |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1994. |
| Broj stranica | 213 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija