Buđenje svijesti
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
De Mellova knjiga Buđenje svijesti biser je duhovne literature, klasik koji nas potiče da se probudimo u svim područjima svoga života. Jedan od najčitanijih vodiča duhovnosti. Ispunjen je vedrinom, samilošću, protkan anegdotama i pričama, osnovnim uputama i vježbama samopomoći, mnoštvom mudrih i praktičnih savjeta. Autor raščlanjuje opće sadržaje poput promjena u životu, sreće, trpljenja i gubitka te daje smjernice kako se nositi s ljubavlju, srdžbom, strahom. De Mello je poznat po meditacijskim seminarima, tečajevima i terapijama koje je vodio sve do svoje prerane smrti 1987. godine.
| Težina | 200g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Anthony de Mello |
| Nakladnik | Izvori |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2001 |
| Broj stranica | 182 |
| Uvez | meki s klapnama |
| Stanje knjige | odlično |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
13,00 €
De Mellova knjiga Buđenje svijesti biser je duhovne literature, klasik koji nas potiče da se probudimo u svim područjima svoga života. Jedan od najčitanijih vodiča duhovnosti. Ispunjen je vedrinom, samilošću, protkan anegdotama i pričama, osnovnim uputama i vježbama samopomoći, mnoštvom mudrih i praktičnih savjeta. Autor raščlanjuje opće sadržaje poput promjena u životu, sreće, trpljenja i gubitka te daje smjernice kako se nositi s ljubavlju, srdžbom, strahom. De Mello je poznat po meditacijskim seminarima, tečajevima i terapijama koje je vodio sve do svoje prerane smrti 1987. godine.
| Težina | 200g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Anthony de Mello |
| Nakladnik | Izvori |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2001 |
| Broj stranica | 182 |
| Uvez | meki s klapnama |
| Stanje knjige | odlično |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







