ISBN:
Nakladnik: Logos
Godina: 1990.
Uvez: Meki
KNJIŽARA

ISBN:
Nakladnik: Logos
Godina: 1990.
Uvez: Meki
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Ljubo Plenković |
| Nakladnik | Logos |
| Mjesto izdanja | Split |
| Godina | 1990. |
| Broj stranica | 157 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT

4,65 €
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Ljubo Plenković |
| Nakladnik | Logos |
| Mjesto izdanja | Split |
| Godina | 1990. |
| Broj stranica | 157 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija