Dalmatinski grkokatolici
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 16,72 €.15,05 €Trenutna cijena je: 15,05 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:13,38 €
Knjiga prati prošlost ove vjerske zajednice od tridesetih godina 19. stoljeća sve do današnjih dana.
| Težina | 220 g |
|---|---|
| Format | 14,8 × 21 cm |
| Autor | Ivo Mišur |
| Nakladnik | Ogranak Matice hrvatske u Drnišu |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 134 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 16,72 €.15,05 €Trenutna cijena je: 15,05 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:13,38 €
Knjiga prati prošlost ove vjerske zajednice od tridesetih godina 19. stoljeća sve do današnjih dana.
| Težina | 220 g |
|---|---|
| Format | 14,8 × 21 cm |
| Autor | Ivo Mišur |
| Nakladnik | Ogranak Matice hrvatske u Drnišu |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 134 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







