ISBN: 9789533237145
Nakladnik: Znanje
Godina: 1998
Uvez: tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 9789533237145
Nakladnik: Znanje
Godina: 1998
Uvez: tvrdi
Autorica, rođena u Pakistanu, nakon završene liječničke specijalizacije u Engleskoj, pokreće 1974. dobrotvornu kliniku Crvenog križa u Bhopalu koja ubrzo postaje Sri Sathya Sai Homeo klinika (autorica je u međuvremenu postala sljedbenica Sai Babe). Ovo je knjiga o cjelovitom uvidu u zdravlje koji ujedinjuje tri aspekta medicine (alopatija, homeopatija, ayurveda) te znanje Vedante. Pristup zdravlju je preventivan, a ne kurativan, a znanja iz Vedante su uglavnom praktična, posvećena konkretnom objašnjenju glavnih činjenica teoretske strane duhovne prakse.
| Težina | 574 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Charanjat Ghooi |
| Nakladnik | Adamić |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2001. |
| Broj stranica | 297 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
3,98 €
Autorica, rođena u Pakistanu, nakon završene liječničke specijalizacije u Engleskoj, pokreće 1974. dobrotvornu kliniku Crvenog križa u Bhopalu koja ubrzo postaje Sri Sathya Sai Homeo klinika (autorica je u međuvremenu postala sljedbenica Sai Babe). Ovo je knjiga o cjelovitom uvidu u zdravlje koji ujedinjuje tri aspekta medicine (alopatija, homeopatija, ayurveda) te znanje Vedante. Pristup zdravlju je preventivan, a ne kurativan, a znanja iz Vedante su uglavnom praktična, posvećena konkretnom objašnjenju glavnih činjenica teoretske strane duhovne prakse.
| Težina | 574 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Charanjat Ghooi |
| Nakladnik | Adamić |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2001. |
| Broj stranica | 297 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija