ISBN: 953-6070-04-9
Nakladnik: Mate
Godina: 1994.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 953-6070-04-9
Nakladnik: Mate
Godina: 1994.
Uvez: Tvrdi
Prvenstveni cilj ove knjige uvesti čitatelja u međunarodnu dimenziju ekonomije za menadžere koja odražava globalizaciju proizvodnje i ekspanziju distribucije u današnjem svijetu. Riječ je o sintezi ekonomske teorije, znanosti o odlučivanju, različitih područja poslovne administracije, a opisuje i međusobni utjecaj poduzeća u njihovim nastojanjima pri donošenju odluka kad su suočeni s različitim izazovima.
| Težina | 1590 g |
|---|---|
| Format | 16 × 23 cm |
| Autor | Dominick Salvatore preveli Zoran Anušić i ostali |
| Nakladnik | Mate |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1994. |
| Broj stranica | 722 |
| Uvez | tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
5,97 €
Prvenstveni cilj ove knjige uvesti čitatelja u međunarodnu dimenziju ekonomije za menadžere koja odražava globalizaciju proizvodnje i ekspanziju distribucije u današnjem svijetu. Riječ je o sintezi ekonomske teorije, znanosti o odlučivanju, različitih područja poslovne administracije, a opisuje i međusobni utjecaj poduzeća u njihovim nastojanjima pri donošenju odluka kad su suočeni s različitim izazovima.
| Težina | 1590 g |
|---|---|
| Format | 16 × 23 cm |
| Autor | Dominick Salvatore preveli Zoran Anušić i ostali |
| Nakladnik | Mate |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1994. |
| Broj stranica | 722 |
| Uvez | tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija