ISBN: 86-319-0107-5
Nakladnik: Oslobođenje
Godina: 1989.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 86-319-0107-5
Nakladnik: Oslobođenje
Godina: 1989.
Uvez: Tvrdi
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Muhsin Rizvić |
| Nakladnik | Oslobođenje |
| Mjesto izdanja | Sarajevo |
| Godina | 1989. |
| Broj stranica | 384 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
3,98 €
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Muhsin Rizvić |
| Nakladnik | Oslobođenje |
| Mjesto izdanja | Sarajevo |
| Godina | 1989. |
| Broj stranica | 384 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija