ISBN:
Nakladnik: Logos
Godina: 1983.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Logos
Godina: 1983.
Uvez: Meki
| Težina | 107 g |
|---|---|
| Format | 14 × 21 cm |
| Autor | Radovan Vidović |
| Nakladnik | Logos |
| Mjesto izdanja | Split |
| Godina | 1983. |
| Broj stranica | 89 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
2,65 €
| Težina | 107 g |
|---|---|
| Format | 14 × 21 cm |
| Autor | Radovan Vidović |
| Nakladnik | Logos |
| Mjesto izdanja | Split |
| Godina | 1983. |
| Broj stranica | 89 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija