ISBN:
Nakladnik:
Godina:
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik:
Godina:
Uvez: Meki
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | R. Lazić |
| Nakladnik | vlastita naklada |
| Mjesto izdanja | Beograd |
| Godina | 1984. |
| Broj stranica | |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
Radoslav Lazić
6,50 €
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | R. Lazić |
| Nakladnik | vlastita naklada |
| Mjesto izdanja | Beograd |
| Godina | 1984. |
| Broj stranica | |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija