Lorenzo Lotto, portret Tome Nigera u Splitu
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 13,27 €.11,95 €Trenutna cijena je: 11,95 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:10,62 €
Veliki hrvatski povjesničar umjetnosti objavio je studiju o "najljepšoj slici u Dalmaciji", Lottovom portretu splitskoga biskupa Tome Nigera iz godine 1527. Brojne kolor ilustracije, karte i literatura.
| Težina | 320 g |
|---|---|
| Format | 14 × 21 cm |
| Autor | Radoslav Tomić |
| Nakladnik | Institut za povijest umjetnosti |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 138 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 13,27 €.11,95 €Trenutna cijena je: 11,95 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:10,62 €
Veliki hrvatski povjesničar umjetnosti objavio je studiju o "najljepšoj slici u Dalmaciji", Lottovom portretu splitskoga biskupa Tome Nigera iz godine 1527. Brojne kolor ilustracije, karte i literatura.
| Težina | 320 g |
|---|---|
| Format | 14 × 21 cm |
| Autor | Radoslav Tomić |
| Nakladnik | Institut za povijest umjetnosti |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 138 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






