Medijski prijepori
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Govoreći o tranziciji hrvatskih medija mora se govoriti o globalizaciji, o putu iz autokracije u demokraciju, o ulozi medija u oprostu i pomirenju a najviše o vlasništvu medija. Obrazovanje novinara mora biti uvjet svake profesionalnosti a Zakon o radioteleviziji ne smije biti zbrka i farsa. U slobodama medija mora se znati granica a ona je vezana uz etiku koju ova profesija treba uzdignuti na visoku razinu.
| Težina | 612 g |
|---|---|
| Format | 16 × 23 cm |
| Autor | Stjepan Malović |
| Nakladnik | Izvori |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 144 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
6,00 €
Govoreći o tranziciji hrvatskih medija mora se govoriti o globalizaciji, o putu iz autokracije u demokraciju, o ulozi medija u oprostu i pomirenju a najviše o vlasništvu medija. Obrazovanje novinara mora biti uvjet svake profesionalnosti a Zakon o radioteleviziji ne smije biti zbrka i farsa. U slobodama medija mora se znati granica a ona je vezana uz etiku koju ova profesija treba uzdignuti na visoku razinu.
| Težina | 612 g |
|---|---|
| Format | 16 × 23 cm |
| Autor | Stjepan Malović |
| Nakladnik | Izvori |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 144 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







