Odgoj i obrazovanje – iz teorije u praksu
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 33,18 €.29,86 €Trenutna cijena je: 29,86 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:26,54 €
| Težina | 520g |
|---|---|
| Format | 24 × 20 cm |
| Autor | Dubravka Miljković, Marina Đuranović i Tomislava Vidić |
| Nakladnik | Sveučilište u Zagrebu, Učiteljski fakultet |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2019 |
| Broj stranica | 275 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 33,18 €.29,86 €Trenutna cijena je: 29,86 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:26,54 €
| Težina | 520g |
|---|---|
| Format | 24 × 20 cm |
| Autor | Dubravka Miljković, Marina Đuranović i Tomislava Vidić |
| Nakladnik | Sveučilište u Zagrebu, Učiteljski fakultet |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2019 |
| Broj stranica | 275 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija








