Ostani uz mene
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 19,91 €.17,92 €Trenutna cijena je: 17,92 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:15,93 €
Knjiga Ostani uz mene je nastala kao rezultat zajedničke suradnje nastavnika, studenata i članova obitelji oboljelih od neizlječivih bolesti koji su sudjelovali na nastavi iz predmeta Palijativna medicina. Knjiga je nastajala tijekom akademske godine 2020/2021, u trenutcima kada smo bili suočeni sa pandemijom COVID 19 i razornim potresima koji su značajno oštetili zgrade Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Uz online predavanja i seminare korišteni su i brojni videozapisi i filmovi koje smo snimili za potrebe ove nastave, a u kojima smo prikazali primjere dobre prakse palijativne medicine u Republici Hrvatskoj i svijetu kao i medicinske intervjue s oboljelima i članovima njihovih obitelji.
| Težina | 795 g |
|---|---|
| Format | 16,9 × 24 cm |
| Autor | Marijana Braš, Veljko Đorđević |
| Nakladnik | Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 409 |
| Uvez | meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 19,91 €.17,92 €Trenutna cijena je: 17,92 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:15,93 €
Knjiga Ostani uz mene je nastala kao rezultat zajedničke suradnje nastavnika, studenata i članova obitelji oboljelih od neizlječivih bolesti koji su sudjelovali na nastavi iz predmeta Palijativna medicina. Knjiga je nastajala tijekom akademske godine 2020/2021, u trenutcima kada smo bili suočeni sa pandemijom COVID 19 i razornim potresima koji su značajno oštetili zgrade Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Uz online predavanja i seminare korišteni su i brojni videozapisi i filmovi koje smo snimili za potrebe ove nastave, a u kojima smo prikazali primjere dobre prakse palijativne medicine u Republici Hrvatskoj i svijetu kao i medicinske intervjue s oboljelima i članovima njihovih obitelji.
| Težina | 795 g |
|---|---|
| Format | 16,9 × 24 cm |
| Autor | Marijana Braš, Veljko Đorđević |
| Nakladnik | Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 409 |
| Uvez | meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






