ISBN: 953-6108-56-9
Nakladnik: Ceres
Godina: 1997.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 953-6108-56-9
Nakladnik: Ceres
Godina: 1997.
Uvez: Meki
Svoju uspješnu diplomatsku karijeru Perse okončava progonstvom iz domovine u vrijeme Hitlerove okupacije Francuske. Po dolasku u Sjedinjene Američke Države on piše knjigu pjesama Progonstvo i tamo se definitivno i potpuno posvećuje pjesničkom stvaranju koje biva okrunjeno Nobelovom nagradom za književnost 1960. godine.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Saint-John Perse |
| Nakladnik | Ceres |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1997. |
| Broj stranica | 68 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
4,65 €
Svoju uspješnu diplomatsku karijeru Perse okončava progonstvom iz domovine u vrijeme Hitlerove okupacije Francuske. Po dolasku u Sjedinjene Američke Države on piše knjigu pjesama Progonstvo i tamo se definitivno i potpuno posvećuje pjesničkom stvaranju koje biva okrunjeno Nobelovom nagradom za književnost 1960. godine.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Saint-John Perse |
| Nakladnik | Ceres |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1997. |
| Broj stranica | 68 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija