ISBN: 86-309-0028
Nakladnik: Pobjeda
Godina: 1987.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA

ISBN: 86-309-0028
Nakladnik: Pobjeda
Godina: 1987.
Uvez: Tvrdi
xxx
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Nathan W. Ackerman |
| Nakladnik | Pobjeda |
| Mjesto izdanja | Titograd |
| Godina | 1987. |
| Broj stranica | 458 |
| Uvez | Tvrdi, jezik: crnogorski |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT

6,00 €
xxx
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Nathan W. Ackerman |
| Nakladnik | Pobjeda |
| Mjesto izdanja | Titograd |
| Godina | 1987. |
| Broj stranica | 458 |
| Uvez | Tvrdi, jezik: crnogorski |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija