Radio – mit i informacija, dijalog i demokracija
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Autorica je dugogodišnji spiker-voditelj na Hrvatskom radiju, predavač na Hrvatskim studijima i Sveučilištu u Zadru i glavna urednica časopisa Medijska istraživanja.
| Težina | 500g |
|---|---|
| Format | 22 × 25 cm |
| Autor | Nada Zgrabljić Rotar |
| Nakladnik | Golden marketing |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 262 |
| Uvez | tvrdi |
| Stanje knjige | novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Nada Zgrabljić Rotar
28,00 €
Autorica je dugogodišnji spiker-voditelj na Hrvatskom radiju, predavač na Hrvatskim studijima i Sveučilištu u Zadru i glavna urednica časopisa Medijska istraživanja.
| Težina | 500g |
|---|---|
| Format | 22 × 25 cm |
| Autor | Nada Zgrabljić Rotar |
| Nakladnik | Golden marketing |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 262 |
| Uvez | tvrdi |
| Stanje knjige | novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







