ISBN: 978-86-7157-670-3
Nakladnik: Partenon
Godina: 2014.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 978-86-7157-670-3
Nakladnik: Partenon
Godina: 2014.
Uvez: Tvrdi
| Težina | 350 g |
|---|---|
| Format | 12 × 17 cm |
| Autor | Đorđe Popović |
| Nakladnik | Partenon |
| Mjesto izdanja | Beograd |
| Godina | 2014. |
| Broj stranica | 324 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
19,78 €
| Težina | 350 g |
|---|---|
| Format | 12 × 17 cm |
| Autor | Đorđe Popović |
| Nakladnik | Partenon |
| Mjesto izdanja | Beograd |
| Godina | 2014. |
| Broj stranica | 324 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija