Riječ, slika, grad, rat
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
| Težina | 595g |
|---|---|
| Format | 13 × 21 cm |
| Autor | Aleksandar Flaker |
| Nakladnik | Durieux |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2009. |
| Broj stranica | 372 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo, otpis |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
19,00 €
| Težina | 595g |
|---|---|
| Format | 13 × 21 cm |
| Autor | Aleksandar Flaker |
| Nakladnik | Durieux |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2009. |
| Broj stranica | 372 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo, otpis |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






