Smjernice u praksi obiteljskog liječnika
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 41,81 €.37,60 €Trenutna cijena je: 37,60 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:33,00 €
| Težina | 590 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20 cm |
| Autor | Biserka Bergman-Marković |
| Nakladnik | Medicinska naklada |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1965 |
| Broj stranica | 359 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 41,81 €.37,60 €Trenutna cijena je: 37,60 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:33,00 €
| Težina | 590 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20 cm |
| Autor | Biserka Bergman-Marković |
| Nakladnik | Medicinska naklada |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1965 |
| Broj stranica | 359 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija








