ISBN: 953-6070-87-1
Nakladnik: Mate
Godina: 2004.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 953-6070-87-1
Nakladnik: Mate
Godina: 2004.
Uvez: Meki
Autorove knjige, radionice i poslovni tečajevi su pomogli mnogim ljudima, poduzećima i udruženjima da otkriju moć socijalnog kapitala i da stvore socijalne mreže koje omogućavaju ostvarenje njihovih ciljeva. U ovoj svojoj knjizi on iznosi najnovije spoznaje o socijalnom kapitalu i postupni praktični program za procjenjivanje, izgrađivanje i korištenje osobnog socijalnog programa u kojem se vidi važnost izgrađivanja mreža da bi se uspjelo u mrežnom društvu.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Wayne Baker prevoditelj Emil Heršak |
| Nakladnik | Mate |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 240 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
7,00 €
Autorove knjige, radionice i poslovni tečajevi su pomogli mnogim ljudima, poduzećima i udruženjima da otkriju moć socijalnog kapitala i da stvore socijalne mreže koje omogućavaju ostvarenje njihovih ciljeva. U ovoj svojoj knjizi on iznosi najnovije spoznaje o socijalnom kapitalu i postupni praktični program za procjenjivanje, izgrađivanje i korištenje osobnog socijalnog programa u kojem se vidi važnost izgrađivanja mreža da bi se uspjelo u mrežnom društvu.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Wayne Baker prevoditelj Emil Heršak |
| Nakladnik | Mate |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 240 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija