Stilističke studije
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
| Težina | 360 g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Ivo Frangeš |
| Nakladnik | Naprijed |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1959 |
| Broj stranica | 302 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro, otpis |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
12,90 €
| Težina | 360 g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Ivo Frangeš |
| Nakladnik | Naprijed |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1959 |
| Broj stranica | 302 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro, otpis |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







