Stilistika
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
U prvome poglavlju autor daje njezin povijesni prikaz i to u rasponu od antičke retorike do strukturalnoga odvjetka stilistike, potom razmatra njezine metode i doprinose izdvajajući karakteristične analitičke perspektive i pozicionirajući je u odnosu na jezikoslovne discipline, da bi se naposljetku usredotočio na samu praksu, odnosno na tipične metode i interpretativne postupke.
| Težina | 145g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | Georges Molinie |
| Nakladnik | Ceres |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2002. |
| Broj stranica | 115 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
5,00 €
U prvome poglavlju autor daje njezin povijesni prikaz i to u rasponu od antičke retorike do strukturalnoga odvjetka stilistike, potom razmatra njezine metode i doprinose izdvajajući karakteristične analitičke perspektive i pozicionirajući je u odnosu na jezikoslovne discipline, da bi se naposljetku usredotočio na samu praksu, odnosno na tipične metode i interpretativne postupke.
| Težina | 145g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | Georges Molinie |
| Nakladnik | Ceres |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2002. |
| Broj stranica | 115 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






