ISBN:
Nakladnik: Zavod za unapređivanje produktivnosti rada Varaždin i Novinsko izdavačko i štamparsko poduzeće
Godina: 1966.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Zavod za unapređivanje produktivnosti rada Varaždin i Novinsko izdavačko i štamparsko poduzeće
Godina: 1966.
Uvez: Tvrdi
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Dragutin Taboršak, Čedomil Buchberger |
| Nakladnik | Zavod za unapređivanje produktivnosti rada Varaždin i Novinsko izdavačko i štamparsko poduzeće |
| Mjesto izdanja | Varaždin |
| Godina | 1966. |
| Broj stranica | 396 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
5,31 €
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Dragutin Taboršak, Čedomil Buchberger |
| Nakladnik | Zavod za unapređivanje produktivnosti rada Varaždin i Novinsko izdavačko i štamparsko poduzeće |
| Mjesto izdanja | Varaždin |
| Godina | 1966. |
| Broj stranica | 396 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija