ISBN: 978-953-221-187-0
Nakladnik: Dušević i Kršovnik
Godina: 2007.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 978-953-221-187-0
Nakladnik: Dušević i Kršovnik
Godina: 2007.
Uvez: Meki
Priručnik sadrži savjete kako se organizirati u prvim tjednima majčinstva, osnovne savjete o njezi djeteta, najčešćim smetnjama te kako se ne prepustiti panici i nesputano uživati u majčinstvu.
| Težina | 564 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20 cm |
| Autor | Carlota Manez |
| Nakladnik | Dušević i Kršovnik |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 191 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
3,48 €
Priručnik sadrži savjete kako se organizirati u prvim tjednima majčinstva, osnovne savjete o njezi djeteta, najčešćim smetnjama te kako se ne prepustiti panici i nesputano uživati u majčinstvu.
| Težina | 564 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20 cm |
| Autor | Carlota Manez |
| Nakladnik | Dušević i Kršovnik |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 191 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija