Sve što ostaje: treći slučaj doktorice Kay Scarpetta
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Nakon romana "Obdukcija" i "Corpus Delicti" ... U zabitim šumskim predjelima savezne države Virginije lovci i izletnici pronalaze davno ostavljena trupla mladih parova. Doktorica Kay Scarpetta, glavni sudski patolog, usprkos svojem bogatom iskustvu, neće uspjeti utvrditi uzroke smrti iz posmrtnih ostataka, a kamoli naći neki trag koji bi policijskog inspektora Marina mogao dovesti do iznimno opreznog i lukavog ubojice.
| Težina | 200 g |
|---|---|
| Format | 15 × 24 cm |
| Autor | Patricia Cornwell |
| Nakladnik | Algoritam |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2006. |
| Broj stranica | 319 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
5,00 €
Nakon romana "Obdukcija" i "Corpus Delicti" ... U zabitim šumskim predjelima savezne države Virginije lovci i izletnici pronalaze davno ostavljena trupla mladih parova. Doktorica Kay Scarpetta, glavni sudski patolog, usprkos svojem bogatom iskustvu, neće uspjeti utvrditi uzroke smrti iz posmrtnih ostataka, a kamoli naći neki trag koji bi policijskog inspektora Marina mogao dovesti do iznimno opreznog i lukavog ubojice.
| Težina | 200 g |
|---|---|
| Format | 15 × 24 cm |
| Autor | Patricia Cornwell |
| Nakladnik | Algoritam |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2006. |
| Broj stranica | 319 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






