ISBN:
Nakladnik: Katica Hinić
Godina: 1985.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Katica Hinić
Godina: 1985.
Uvez: Tvrdi
Pripremanje prehrambenih proizvoda, namirnica i obroka od soje i sojinih prerađevina.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Katica Hinić, Kovina Jovanović, Vesna Šilić |
| Nakladnik | Katica Hinić |
| Mjesto izdanja | Beograd |
| Godina | 1985. |
| Broj stranica | 222 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
3,00 €
Pripremanje prehrambenih proizvoda, namirnica i obroka od soje i sojinih prerađevina.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Katica Hinić, Kovina Jovanović, Vesna Šilić |
| Nakladnik | Katica Hinić |
| Mjesto izdanja | Beograd |
| Godina | 1985. |
| Broj stranica | 222 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija