Umjetnost prevođenja
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
| Težina | 366g |
|---|---|
| Format | 12 × 9 cm |
| Autor | Jirži Levi |
| Nakladnik | Svjetlost |
| Mjesto izdanja | Sarajevo |
| Godina | 1982 |
| Broj stranica | 392 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Dobro |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
11,50 €
| Težina | 366g |
|---|---|
| Format | 12 × 9 cm |
| Autor | Jirži Levi |
| Nakladnik | Svjetlost |
| Mjesto izdanja | Sarajevo |
| Godina | 1982 |
| Broj stranica | 392 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







