Vjesnici nove književnosti
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
| Težina | 200g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Irena Lukšić |
| Nakladnik | Hrvatsko filozofsko društvo |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2010 |
| Broj stranica | 180 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
10,00 €
| Težina | 200g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Irena Lukšić |
| Nakladnik | Hrvatsko filozofsko društvo |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2010 |
| Broj stranica | 180 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







