ISBN:
Nakladnik:
Godina:
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik:
Godina:
Uvez: Meki
35 Partien, 34 Partiestellungenm 72 Diagrammen und 24 Turniertabellen
| Težina | 152 g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | H. Wenz |
| Nakladnik | Walter der Gruyter & co. |
| Mjesto izdanja | Berlin |
| Godina | 1966. |
| Broj stranica | 109 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro, na njemačkom |
ANTIKVARIJAT
H. Wenz
10,90 €
35 Partien, 34 Partiestellungenm 72 Diagrammen und 24 Turniertabellen
| Težina | 152 g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | H. Wenz |
| Nakladnik | Walter der Gruyter & co. |
| Mjesto izdanja | Berlin |
| Godina | 1966. |
| Broj stranica | 109 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro, na njemačkom |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija