ISBN:
Nakladnik: Školska knjiga
Godina: 1982.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Školska knjiga
Godina: 1982.
Uvez: Tvrdi
xxx
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Anica Jurić-Šimunić |
| Izdavač | Školska knjiga |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1982. |
| Broj stranica | 174 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
6,00 €
xxx
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Anica Jurić-Šimunić |
| Izdavač | Školska knjiga |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1982. |
| Broj stranica | 174 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija