Banovina Hrvatska – Prva hrvatska pobjeda nad velikosrpskim terorizmom
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 16,50 €.14,85 €Trenutna cijena je: 14,85 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:13,20 €
Knjiga je u svakom pogledu poučna jer donosi niz podataka, činjenica i uzročno-posljedičnih zaključaka, koji se temelje na sedamdesetak historiografskih knjiga, svjedočanstva i drugačijih povijesnih izvora. Uz to, knjiga je napisana veoma pregledno, razgovjetno i vrsnim stilom. Zbog svega naznačenog, sa zadovoljstvom preporučujem izdavanje knjige te smatram kako je treba učiniti dostupnom što širem krugu čitatelja.
| Težina | 290 g |
|---|---|
| Format | 17 × 23 cm |
| Autor | Neven Materljan |
| Nakladnik | Vlastita naklada |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 142 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 16,50 €.14,85 €Trenutna cijena je: 14,85 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:13,20 €
Knjiga je u svakom pogledu poučna jer donosi niz podataka, činjenica i uzročno-posljedičnih zaključaka, koji se temelje na sedamdesetak historiografskih knjiga, svjedočanstva i drugačijih povijesnih izvora. Uz to, knjiga je napisana veoma pregledno, razgovjetno i vrsnim stilom. Zbog svega naznačenog, sa zadovoljstvom preporučujem izdavanje knjige te smatram kako je treba učiniti dostupnom što širem krugu čitatelja.
| Težina | 290 g |
|---|---|
| Format | 17 × 23 cm |
| Autor | Neven Materljan |
| Nakladnik | Vlastita naklada |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 142 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






