ISBN: 953-6070-61-8
Nakladnik: Mate
Godina: 1999.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 953-6070-61-8
Nakladnik: Mate
Godina: 1999.
Uvez: Tvrdi
Pojam "benchmarking" preuzet je iz građevinske terminologije u kojoj označava spravu za određivanje odnosnih visina različitih točaka zemljine površine (niveliranje). Danas se više upotrebljava u poslovnoj terminologiji i znači otprilike (nema hrvatskog prijevoda riječi) glavni broj ili pokazatelj koji je važan i može se koristiti u komparativne svrhe, odnosno, pronalaženje i primjenu najboljih poslovnih rješenja. Knjiga je pisana prvenstveno za potrebe studija marketinga ali će poslužiti svima onima koji moraju funkcionirati u poslovnom okruženju.
| Težina | 1071 g |
|---|---|
| Format | 19 × 24 cm |
| Autor | Nataša Renko, Sanda Delić, Marica Škrtić |
| Nakladnik | Mate |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1999. |
| Broj stranica | 293 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
15,79 €
Pojam "benchmarking" preuzet je iz građevinske terminologije u kojoj označava spravu za određivanje odnosnih visina različitih točaka zemljine površine (niveliranje). Danas se više upotrebljava u poslovnoj terminologiji i znači otprilike (nema hrvatskog prijevoda riječi) glavni broj ili pokazatelj koji je važan i može se koristiti u komparativne svrhe, odnosno, pronalaženje i primjenu najboljih poslovnih rješenja. Knjiga je pisana prvenstveno za potrebe studija marketinga ali će poslužiti svima onima koji moraju funkcionirati u poslovnom okruženju.
| Težina | 1071 g |
|---|---|
| Format | 19 × 24 cm |
| Autor | Nataša Renko, Sanda Delić, Marica Škrtić |
| Nakladnik | Mate |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1999. |
| Broj stranica | 293 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija