ISBN: 978-953-221-199-3
Nakladnik: Dušević i Kršovnik
Godina: 2007.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 978-953-221-199-3
Nakladnik: Dušević i Kršovnik
Godina: 2007.
Uvez: Meki
Knjiga obuhvaća sva razdoblja u životu žene - od adolescencije do starosti - pomažući joj u razumijevanju anatomije ženskog tijela i promjena koje se događaju tijekom godina.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20 cm |
| Autor | Helen Lawrence |
| Nakladnik | Dušević i Kršovnik |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 298 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
5,00 €
Knjiga obuhvaća sva razdoblja u životu žene - od adolescencije do starosti - pomažući joj u razumijevanju anatomije ženskog tijela i promjena koje se događaju tijekom godina.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20 cm |
| Autor | Helen Lawrence |
| Nakladnik | Dušević i Kršovnik |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 298 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija