ISBN: 953-7059-01-4
Nakladnik: Euroasia
Godina: 2004.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 953-7059-01-4
Nakladnik: Euroasia
Godina: 2004.
Uvez: Meki
Baveći se borilačkim sportovima više od 30 godina, autor je želio prenijeti čitateljima svoja iskustva i vještine stečene na putovanjima po jugoistočnoj Aziji gdje je trenirao burmanski tradicionalni boks. Knjiga sadrži praktične upute podkrijepljene s puno fotografija koje pojašnjavaju treninge ali i dočaravaju atmosferu turnira i svakodnevnog života u ovim razmjerno nepoznatim zemljama.
| Težina | 150 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | Zoran Rebac |
| Nakladnik | Euroasia |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 128 |
| Uvez | Meki, ilustrirano |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
15,93 €
Baveći se borilačkim sportovima više od 30 godina, autor je želio prenijeti čitateljima svoja iskustva i vještine stečene na putovanjima po jugoistočnoj Aziji gdje je trenirao burmanski tradicionalni boks. Knjiga sadrži praktične upute podkrijepljene s puno fotografija koje pojašnjavaju treninge ali i dočaravaju atmosferu turnira i svakodnevnog života u ovim razmjerno nepoznatim zemljama.
| Težina | 150 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | Zoran Rebac |
| Nakladnik | Euroasia |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 128 |
| Uvez | Meki, ilustrirano |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija