Civilizacija statusa
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
| Težina | 380 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20 cm |
| Autor | Robert Sheckley |
| Nakladnik | Krug knjiga |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 237 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
20,00 €
| Težina | 380 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20 cm |
| Autor | Robert Sheckley |
| Nakladnik | Krug knjiga |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 237 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






