Dubrovačka ladanjska arhitektura
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 42,47 €.38,00 €Trenutna cijena je: 38,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:29,79 €
Ladanjska arhitektura dubrovačkog područja - i po količini i po vrsnoći izgradnje - važno je poglavlje u razvoju graditeljstva na našoj obali, a po svojim funkcijama pruža dragocjene podatke za gospodarsku, društvenu i kulturnu povijest Dubrovnika. Ova knjiga, po riječima autorice, nije namijenjena samo povjesničarima umjetnosti i arhitekture, nego je pisana s namjerom da i širu čitalačku publiku upozori na iznimnost i značenje ladanjske arhitekture.
| Težina | 1801 g |
|---|---|
| Format | 22 × 23 cm |
| Autor | Nada Grujić |
| Nakladnik | Institut za povijest umjetnosti |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 538 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | nekorišteno, kao novo, na jednom dijelu blago smeđi knjižni blok |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 42,47 €.38,00 €Trenutna cijena je: 38,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:29,79 €
Ladanjska arhitektura dubrovačkog područja - i po količini i po vrsnoći izgradnje - važno je poglavlje u razvoju graditeljstva na našoj obali, a po svojim funkcijama pruža dragocjene podatke za gospodarsku, društvenu i kulturnu povijest Dubrovnika. Ova knjiga, po riječima autorice, nije namijenjena samo povjesničarima umjetnosti i arhitekture, nego je pisana s namjerom da i širu čitalačku publiku upozori na iznimnost i značenje ladanjske arhitekture.
| Težina | 1801 g |
|---|---|
| Format | 22 × 23 cm |
| Autor | Nada Grujić |
| Nakladnik | Institut za povijest umjetnosti |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 538 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | nekorišteno, kao novo, na jednom dijelu blago smeđi knjižni blok |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija





