ISBN:
Nakladnik: Naprijed
Godina: 1979.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Naprijed
Godina: 1979.
Uvez: Tvrdi
Povijest kulture i civilizacije Egipta u doba faraona Ramzesa
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Pierre Montet |
| Nakladnik | Naprijed |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1979. |
| Broj stranica | 315 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
11,00 €
Povijest kulture i civilizacije Egipta u doba faraona Ramzesa
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Pierre Montet |
| Nakladnik | Naprijed |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1979. |
| Broj stranica | 315 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija