ISBN:978-953-59863-1-7
Nakladnik:Avid media
Godina: 2018.
Uvez:meki uvez s klapnom
KNJIŽARA
ISBN:978-953-59863-1-7
Nakladnik:Avid media
Godina: 2018.
Uvez:meki uvez s klapnom
| Težina | 500g |
|---|---|
| Format | 14 × 21 cm |
| Autor | Višnja Starešina |
| Nakladnik | Avid media |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2018. |
| Broj stranica | 420 |
| Uvez | meki s klapnom |
| Stanje knjige | novo |
ANTIKVARIJAT
Višnja Starešina
15,00 €
| Težina | 500g |
|---|---|
| Format | 14 × 21 cm |
| Autor | Višnja Starešina |
| Nakladnik | Avid media |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2018. |
| Broj stranica | 420 |
| Uvez | meki s klapnom |
| Stanje knjige | novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija