Huljice – a život posat lijep
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 15,00 €.12,00 €Trenutna cijena je: 12,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:11,50 €
Novi maestralni album vrhunskog autora!
Ovih devet kratkih stripova nastalo je u različitim vremenima, prostorima i situacijama te nemaju unaprijed zamišljenu poveznicu.
Stripovi se razlikuju stilski i sadržajno a nastali su kao kratke samostalne forme.
Zanemareno je nametanje narativne niti koja bi opravdala cjelinu ove knjige i uspostavila dosljednost - jedina stalnost i dosljednost jest upravo sama ideja traženja koja se tematski provlači kroz svih devet priča.
| Težina | 750 g |
|---|---|
| Format | 22 × 28 cm |
| Autor | Radovan Domagoj Devlić |
| Nakladnik | Ogranak Matice hrvatske Bizovac |
| Mjesto izdanja | Bizovac |
| Godina | 2023 |
| Broj stranica | 140 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 15,00 €.12,00 €Trenutna cijena je: 12,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:11,50 €
Novi maestralni album vrhunskog autora!
Ovih devet kratkih stripova nastalo je u različitim vremenima, prostorima i situacijama te nemaju unaprijed zamišljenu poveznicu.
Stripovi se razlikuju stilski i sadržajno a nastali su kao kratke samostalne forme.
Zanemareno je nametanje narativne niti koja bi opravdala cjelinu ove knjige i uspostavila dosljednost - jedina stalnost i dosljednost jest upravo sama ideja traženja koja se tematski provlači kroz svih devet priča.
| Težina | 750 g |
|---|---|
| Format | 22 × 28 cm |
| Autor | Radovan Domagoj Devlić |
| Nakladnik | Ogranak Matice hrvatske Bizovac |
| Mjesto izdanja | Bizovac |
| Godina | 2023 |
| Broj stranica | 140 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija





