ISBN:
Nakladnik: Nakladni zavod Matice Hrvatske
Godina: 1987.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Nakladni zavod Matice Hrvatske
Godina: 1987.
Uvez: Meki
U svojoj knjizi De Quincey, kroz tri veće prozne cjeline opisuje svoj put od vremena kada je opij uzimao za ublažavanje reumatskih i bolova u trbuhu, pa sve do stvaranja krajnje ovisnosti. Pri tome je osobit naglasak stavio na utjecaj opijuma na njegovo stvaralačko nadahnuće.
| Težina | 142 g |
|---|---|
| Format | 12 × 20 cm |
| Autor | Thomas de Quincey |
| Nakladnik | Nakladni zavod Matice Hrvatske |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1987. |
| Broj stranica | 129 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
8,00 €
U svojoj knjizi De Quincey, kroz tri veće prozne cjeline opisuje svoj put od vremena kada je opij uzimao za ublažavanje reumatskih i bolova u trbuhu, pa sve do stvaranja krajnje ovisnosti. Pri tome je osobit naglasak stavio na utjecaj opijuma na njegovo stvaralačko nadahnuće.
| Težina | 142 g |
|---|---|
| Format | 12 × 20 cm |
| Autor | Thomas de Quincey |
| Nakladnik | Nakladni zavod Matice Hrvatske |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1987. |
| Broj stranica | 129 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija