Kako su ratovali
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Finalni meč Korčnoj - Spaski za prvaka svijeta u šahu
| Težina | 174g |
|---|---|
| Format | 17 × 23 cm |
| Autor | Branislav Rakić |
| Nakladnik | BIGZ |
| Mjesto izdanja | Beograd |
| Godina | 1978. |
| Broj stranica | 200 |
| Uvez | meki |
| Stanje knjige | dobro |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Branislav Rakić
6,50 €
Finalni meč Korčnoj - Spaski za prvaka svijeta u šahu
| Težina | 174g |
|---|---|
| Format | 17 × 23 cm |
| Autor | Branislav Rakić |
| Nakladnik | BIGZ |
| Mjesto izdanja | Beograd |
| Godina | 1978. |
| Broj stranica | 200 |
| Uvez | meki |
| Stanje knjige | dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija




