Karma i slobodna volja
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 11,95 €.9,56 €Trenutna cijena je: 9,56 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:10,00 €
Autor u ovoj knjizi pruža prikaz kako filozofijska, religijska, ezoterična i mistična učenja pojedinaca i škola raznih tradicija pristupaju problematici karme i slobodne volje.
| Težina | 260 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Nikola Đurđević |
| Nakladnik | Nova stvarnost |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 207 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 11,95 €.9,56 €Trenutna cijena je: 9,56 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:10,00 €
Autor u ovoj knjizi pruža prikaz kako filozofijska, religijska, ezoterična i mistična učenja pojedinaca i škola raznih tradicija pristupaju problematici karme i slobodne volje.
| Težina | 260 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Nikola Đurđević |
| Nakladnik | Nova stvarnost |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 207 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






