ISBN: 953-6553-02-3
Nakladnik: VAK
Godina: 1998.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 953-6553-02-3
Nakladnik: VAK
Godina: 1998.
Uvez: Meki
Na putu do spoznaje Boga Sri Chinmoy je stekao okultna znanja i moć nad kundalini energijom. U ovoj knjizi izlaže različite postupke buđenja kundalini i otvaranje čakri. Upozorava na opasnosti i zamke koje pritom valja izbjeći, te govori o okultnim moćima koje se pojavljuju s otvaranjem čakri.
| Težina | 120 g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Sri Chinmoy |
| Nakladnik | VAK |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1998. |
| Broj stranica | 98 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
4,65 €
Na putu do spoznaje Boga Sri Chinmoy je stekao okultna znanja i moć nad kundalini energijom. U ovoj knjizi izlaže različite postupke buđenja kundalini i otvaranje čakri. Upozorava na opasnosti i zamke koje pritom valja izbjeći, te govori o okultnim moćima koje se pojavljuju s otvaranjem čakri.
| Težina | 120 g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Sri Chinmoy |
| Nakladnik | VAK |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1998. |
| Broj stranica | 98 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija