ISBN: 9789532601527
Nakladnik: Disput
Godina: 2012.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 9789532601527
Nakladnik: Disput
Godina: 2012.
Uvez: Tvrdi
"Lunule" su druga zbirka pjesama autorice, obilježena jezičnim ludizmom, dinamikom stiha i slika, poetskim razlijevanjem kroz mahom duže lirske forme.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 000cm |
| Autor | Andrijana Kos-Lajtman |
| Nakladnik | Disput |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2012. |
| Broj stranica | 112 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
10,62 €
"Lunule" su druga zbirka pjesama autorice, obilježena jezičnim ludizmom, dinamikom stiha i slika, poetskim razlijevanjem kroz mahom duže lirske forme.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 000cm |
| Autor | Andrijana Kos-Lajtman |
| Nakladnik | Disput |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2012. |
| Broj stranica | 112 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija