ISBN: 953-180-030-6
Nakladnik: Alinea
Godina: 1995.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 953-180-030-6
Nakladnik: Alinea
Godina: 1995.
Uvez: Meki
U ovom radu autor želi osvijetliti proces uključivanja hrvatskog društva u (moderni) kapitalizam. Obrađuje preuzimanje poduzeća od strane menadžera u kontekstu privatizacije bivše, državne imovine, ali i privatizaciju u kontekstu menadžerskog preuzimanja društvenih, državnih poduzeća. Autor smatra da se o te dvije teme ne može govoriti odvojeno. U prvom dijelu knjige govori o koncepciji i praksi privatizacije i menadžerskom preuzimanju poduzeća u europskim zemljama, a u drugom dijelu daje empirijsku analizu tih procesa u Hrvatskoj. Uz tekst nalazimo velik broj shema i tablica koje daju korisne podatke i pokazatelje.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Drago Čengić |
| Nakladnik | Alinea |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1995. |
| Broj stranica | 185 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
7,83 €
U ovom radu autor želi osvijetliti proces uključivanja hrvatskog društva u (moderni) kapitalizam. Obrađuje preuzimanje poduzeća od strane menadžera u kontekstu privatizacije bivše, državne imovine, ali i privatizaciju u kontekstu menadžerskog preuzimanja društvenih, državnih poduzeća. Autor smatra da se o te dvije teme ne može govoriti odvojeno. U prvom dijelu knjige govori o koncepciji i praksi privatizacije i menadžerskom preuzimanju poduzeća u europskim zemljama, a u drugom dijelu daje empirijsku analizu tih procesa u Hrvatskoj. Uz tekst nalazimo velik broj shema i tablica koje daju korisne podatke i pokazatelje.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Drago Čengić |
| Nakladnik | Alinea |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1995. |
| Broj stranica | 185 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija