Mediji: mitovi i stvarnost
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Autor uspoređuje uspješnost i budućnost tiskanih i elektronskih medija. Piše o borbi za identitet tiskanog novinarstva, novim strategijama za pridobivanje čitalačke publike, novim koncepcijama oglašavanja, novim očekivanjima medijske publike te o utjecaju svjetske krize na medije i globalnoj odgovornosti novinara. Prikazuje povezanost medija i službi odnosa s javnošću, a u zadnjem poglavlju govori o trendovima koji će promijeniti medijsku pozornicu.
| Težina | 748 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Ante Gavranović |
| Nakladnik | Sveučilišna knjižara |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2009. |
| Broj stranica | 181 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | dobro, posveta |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
7,00 €
Autor uspoređuje uspješnost i budućnost tiskanih i elektronskih medija. Piše o borbi za identitet tiskanog novinarstva, novim strategijama za pridobivanje čitalačke publike, novim koncepcijama oglašavanja, novim očekivanjima medijske publike te o utjecaju svjetske krize na medije i globalnoj odgovornosti novinara. Prikazuje povezanost medija i službi odnosa s javnošću, a u zadnjem poglavlju govori o trendovima koji će promijeniti medijsku pozornicu.
| Težina | 748 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Ante Gavranović |
| Nakladnik | Sveučilišna knjižara |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2009. |
| Broj stranica | 181 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | dobro, posveta |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija








