ISBN: 978-953-56267-0-1
Nakladnik: Vojislav Mataga
Godina: 2010.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 978-953-56267-0-1
Nakladnik: Vojislav Mataga
Godina: 2010.
Uvez: Tvrdi
U rječniku frazema autor pokušava rekonstruirati jezični i životni okvir svoga zavičaja oslanjajući se pritom i na knjigu "Romanizmi u neretvanskome govoru". Frazemi su, promatrani u jezičnome kontekstu, razvrstani po vrsti riječi uređenim redoslijedom. Građa je bilježena na temelju sjećanja, ali su je verificirali izvorni govornici. Kako i sam autor ističe u podnaslovu, ova knjiga nema strogo znanstveno utemeljenje, niti joj je cilj strogo znanstveni rezultat.
| Težina | 615 g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | Vojislav Mataga |
| Nakladnik | Vojislav Mataga, vlastita naklada |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2010. |
| Broj stranica | 207 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
10,49 €
U rječniku frazema autor pokušava rekonstruirati jezični i životni okvir svoga zavičaja oslanjajući se pritom i na knjigu "Romanizmi u neretvanskome govoru". Frazemi su, promatrani u jezičnome kontekstu, razvrstani po vrsti riječi uređenim redoslijedom. Građa je bilježena na temelju sjećanja, ali su je verificirali izvorni govornici. Kako i sam autor ističe u podnaslovu, ova knjiga nema strogo znanstveno utemeljenje, niti joj je cilj strogo znanstveni rezultat.
| Težina | 615 g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | Vojislav Mataga |
| Nakladnik | Vojislav Mataga, vlastita naklada |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2010. |
| Broj stranica | 207 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija