Pisma od Deda Mraza
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Knjigu Pisma od Deda Mraza krase neodoljiva tolkinovska maštovitost, inventivnost i humor, a namenjena je ne samo najmlađim čitaocima, već i odraslim poštovaocima Tolkinovog dela.
| Težina | 780g |
|---|---|
| Format | 21 × 28 cm |
| Autor | Dž. R. R. Tolkin |
| Nakladnik | Publik praktikum |
| Mjesto izdanja | Beograd |
| Godina | 2018 |
| Broj stranica | 127 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo, na Srpskom jeziku |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
19,90 €
Knjigu Pisma od Deda Mraza krase neodoljiva tolkinovska maštovitost, inventivnost i humor, a namenjena je ne samo najmlađim čitaocima, već i odraslim poštovaocima Tolkinovog dela.
| Težina | 780g |
|---|---|
| Format | 21 × 28 cm |
| Autor | Dž. R. R. Tolkin |
| Nakladnik | Publik praktikum |
| Mjesto izdanja | Beograd |
| Godina | 2018 |
| Broj stranica | 127 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo, na Srpskom jeziku |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija





